Komunikat dla Maturzystów

29 czerwca 2017 r.

Drodzy Maturzyści !!!

W piątek, 30.06.2017r., nastąpi ogłoszenie wyników egzaminu maturalnego.
Zapraszamy w godzinach 9 - 11 do gabinetu Księdza Dyrektora.

„Słychać nas było w Rumi”

17 czerwca 2017 r.

Głośne bicie  dzwonu Ksiądz Jerzy zainicjowało w niedzielę 11 czerwca 4. biesiadę poetycko – muzyczną poświęconą beatyfikacji ks. Popiełuszki. Koncert inaugurował obchody XXV – lecie istnienia naszego liceum, do których zbliżamy się dużymi krokami.

Sukces Karoliny Mossakowskiej

11 czerwca 2017 r.

Karolina, jako jedna z piętnastu osób z całej Polski, została laureatką konkursu organizowanego przez Uniwersytet Warszawski SocjoSzkoła 2017. Nagrodą jest wyjazd w przyszłym tygodniu na trzy dni do Warszawy.  Jak mówi Karolina, bardzo cieszy się z wygranej i już nie może doczekać się poznania nowych ludzi i jest gotowa na nową dawkę wiedzy.

Gratulujemy !!!

Finał XII Powiatowego Konkursu Matematycznego

28 maja 2017 r.

Sukcesem naszych uczniów zakończył się przeprowadzony w dniu 25 maja 2017 r. finał XII Powiatowego Konkursu Matematycznego, którego organizatorem był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie.

W kategorii klas pierwszych:
II miejsce zajęła Marta Neumann – klasa 1Lb,

W kategorii klas drugich:
I miejsce zajął Piotr Kortas – 2Lcd,
II miejsce zajął Jakub Muza – 2Lcd.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

12       »       [2]