Dzień Otwartych Drzwi

23 lutego 2018 r.

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na Dzień Otwarty
Będzie się naprawdę dużo działo! :)

Sukces Jakuba Grubby i Mateusza Klebby

15 lutego 2018 r.

Sukces uczniów klasy 1AL Jakuba Grubby i Mateusza Klebby, którzy pod kierunkiem nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa pani Iwony Skrzoskiej  - Dziewiałtowicz  przeszli eliminacje do II etapu XI Olimpiady Wiedzy o bezpieczeństwie „Stop smogowi !”
Szczególne osiągnięcie i zakwalifikowanie się do III etapu Olimpiady „Stop smogowi !” przypadło w udziale Jakubowi, na 1500 uczestników z województwa pomorskiego tylko 28 uczestników, w tym dwoje uczniów z Rumi, zakwalifikowało się do ostatniego etapu olimpiady.

Studniówka 2018

01 lutego 2018 r.

Ach, co to był za bal... :-)
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze studniówki naszych
maturzystów.

Noc Biologów

27 stycznia 2018 r.

12.01.2018 r. uczniowie kl. 2abL (biol-chem) oraz 3abL (biol-chem) brali udział w warsztatach biotechnologicznych z okazji kolejnej edycji „Nocy Biologów”, zorganizowanej przez Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zapraszamy do przeczytania relacji oraz obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Warsztaty programowania mikrokontrolerów

25 stycznia 2018 r.

Dnia 18 stycznia druga klasa licealna o profilu informatyczny udała się na warsztaty programowania mikrokontrolerów organizowanych przez Akademię Morską w Gdyni na wydziale elektrycznym. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach polegających na wyświetlaniu danych na ekranach lcd, wyświetlaniu odpowiednich kombinacji na diodach Led oraz  programowaniu prostego kalkulatora i zamka cyfrowego. Oczywiście naszą grupą kierował Pan Dariusz Matusiak dzięki, któremu uczniowie mogli wziąć udział w warsztatach.

Adam i Paweł

12       »       [2]