25 stycznia 2018 r.

Już dziś w godzinach 18:00 - 21:00* odbędzie się bal karnawałowy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów! :)

*Klasy IV zaczynają swoją zabawę o 17:00 i kończą o 20:00.
Życzymy miłej zabawy! :)

Szlachetna Paczka

03 stycznia 2018 r.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy aktywnie włączyli się do akcji charytatywnej Szlachetna Paczka pragnę bardzo serdecznie podziękować. W XVII edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 tysięcy rodzin, których odwiedziło ponad 12 tysięcy wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 800 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich!

Boże Narodzenie 2017

24 grudnia 2017 r.

„Oto zwiastuję wam radość wielką,
która będzie udziałem całego narodu:
dziś bowiem w mieście Dawida
narodził się wam Zbawiciel,
którym jest Mesjasz, Pan”.
(Łk 2,10-11)

Drodzy Uczniowie i Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy,

Absolwenci i wszyscy Sympatycy Szkół Salezjańskich w Rumi

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, nadziei i prawdziwej chrześcijańskiej radości. W tym błogosławionym czasie składamy z serca płynące życzenia.

Niech Jezus Narodzony da Wam serce i oczy dzieci, abyście cieszyli się wszystkim, co istnieje, aby zdziwienie Wasze pięknem świata i Bożą miłością do człowieka nigdy nie ustawało. Niechaj Betlejemskie Dzieciątko napełnia Wasze oczy Swoim światłem, Wasze uszy Swoim słowem a serca dobrocią, abyście przekazywali radość i uśmiech każdemu, kogo napotkacie, aby drogi wiodły Was do tych, którzy ustali w drodze.

W imieniu
Wspólnoty Szkół Salezjańskich w Rumi
ks. Stefan Makuracki SDB

Spotkanie opłatkowe absolwentów

21 grudnia 2017 r.

Wzorem ubiegłych lat serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów SLO na spotkanie  opłatkowe , które odbędzie się 27 grudnia
o godzinie 16
Do zobaczenia! :)

"D.O.M."

20 grudnia 2017 r.

Bardzo prosimy o głosowanie na naszą książkę w konkursie RIDERO
Adres strony głosowania to: https://ridero.eu/pl/books/d_o_m_1/

Dzięki Wam będziemy mogli wydać tę książkę, na początku liczy się ilość głosów, więc bardzo o nie prosimy!!!

Martyna, Julia, Ola, Maria, Ania, Franciszek, Jerzy

1234567       »       [228]