Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Rumi

Rajd z Pączusiem

20 stycznia 2019 r.

Rozpoczeliśmy ten rok kalendarzowy" Rajdem z Pączusiem". W sobotę 12 stycznia pojechaliśmy do Gdyni Orłowa, stamtąd klifem a potem plażą dotarliśmy do Gdyni Głównej. Po raz pierwszy w naszym rajdzie wzięli udział uczniowie z klasy V. Przyszło ich aż jedenaścioro !!!! Jedno szczęście że nasi Kochani Licealiści z klasy II b Karolina, Paulina i Michał wspierali lekko przerażonego organizatora rajdu. Piątoklasistom udało sie zobaczyć efekty niszczącej działalności morza, klify i łamacze fal. Przy okazji udało im sie zamoczyć a nawet nabrać wody do butów, przewrócic i wpaść do wody, pozbierać plecak "niespotykanie" ciekawych kamieni i muszelek, wybiegać, wykrzyczeć i wszystko całkowicie bezkarnie. Na szczęście rajd kończył się w cukierni "Pączuś" gdzie objedliśmy sie gorącymi pączkami i przeszczęsliwi wróciliśmy do Rumi. Anioł Stróż musiał nad nami czuwać bo w poniedziałek byliśmy w komplecie na lekcjach w szkole i nikt ale to nikt nie miał nawet kataru :). 

Ostatnia modyfikacja: 2019-03-09 13:57:27 (Izabela Rydzewska)