Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Rumi

Wymiana Polska-Hiszpania Dzień V i VI

03 czerwca 2019 r.

Wymiana Polska - Hiszpania Dzień V i VI

V dnia wyruszyliśmy odwiedzić piękne i malownicze San Sebastian. Spędziliśmy wspaniale czas i wykorzystaliśmy piękną pogodę, udając się na kilka godzin na plażę. Następnie spróbowaliśmy pinxos i dalej zwiedzaliśmy miasto integrując się z kolegami i koleżankami z Hiszpanii. Na zakończenie dnia odbyła się dyskoteka szkolna.

Dzień VI dla każdego z uczestników wyglądał inaczej, ponieważ był to dzień spędzony z rodzinami naszych hiszpańskich przyjaciół. Dzień rozpoczęliśmy wspólną modlitwą i mieliśmy okazję zobaczyć, jak w Hiszpanii przebiega Msza Święta. Następnie zjedliśmy wspólnie drobny poczęstunek i zrobiliśmy zdjęcia na pamiątkę. Następnie każdy udał się ze "swoją rodziną" w jakieś miejsca. Był to piękny dzień i cieszymy się, że możemy poznawać życie naszych przyjaciół z takiej perspektywy.

PS. Hiszpańskie jedzenie to cudowny wynalazek tego świata!

Katarzyna Bisha

 

Ostatnia modyfikacja: 2019-06-03 13:39:26 (Marcin Jułkowski)