Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Rumi

Szlachetna Paczka

17 grudnia 2021 r.

Wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy aktywnie włączyli się do akcji charytatywnej Szlachetna Paczka pragnę bardzo serdecznie podziękować. W XXI edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 17 tysięcy rodzin. Paczki przygotowało ponad 520 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich.

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Finał SZLACHETNEJ PACZKI nie przez przypadek nazywany jest WEEKENDEM CUDÓW.    11-12 grudnia, przez dwa dni, w całej Polsce działy się rzeczy niesamowite. Wzruszenia, emocje, wspaniałe chwile: darczyńcy dostarczający paczki do magazynów, wolontariusze przekazujący je rodzinom, dziesiątki tysięcy osób bezinteresownie zaangażowanych w mądrą pomoc.

Jestem ogromnie wdzięczna, że udało nam się zebrać wszystkie potrzebne rzeczy dla rodzin, dla których ten rok był wyjątkowo trudny. Wszystkim osobom dobrej woli, którzy przyczynili się do uśmiechu innych, składam gorące DZIĘKUJĘ.

Danuta Kruszyńska


 

Ostatnia modyfikacja: 2021-12-17 10:27:52 (Marcin Jułkowski)