Dzień Otwarty

12 lutego 2019 r.

Uroczystość św. Jana Bosko

07 lutego 2019 r.

W dniu 31 stycznia nasza społeczność szkolna w uroczystej Mszy św. obchodziła uroczystość św. Jana Bosko - patrona całej Rodziny Salezjańskiej. Za jego wstawiennictwem polecaliśmy Bogu wszystkie sprawy serc ludzi młodych i dzieci.

Studniówka 2019

03 lutego 2019 r.

W sobotę, 26 stycznia maturzyści bawili się do białego rana na balu studniówkowym. Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia!

Sukcesy naszych humanistów!

26 stycznia 2019 r.

Z przyjemnością informuję o zakwalifikowaniu się do Zawodów Okręgowych XLIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego następujących uczniów: Kingi Parchem (kl. IIA), Dominiki Pirch (kl. IIA), Mateusza Klebby (kl IIA) i Konrada Byczkowskiego (kl. IIIB).

Rajd z Pączusiem

20 stycznia 2019 r.

Rozpoczeliśmy ten rok kalendarzowy" Rajdem z Pączusiem". W sobotę 12 stycznia pojechaliśmy do Gdyni Orłowa, stamtąd klifem a potem plażą dotarliśmy do Gdyni Głównej.

12       »       [2]