Europejski Dzień Języków

18 października 2019 r.

W tym roku Dzień Języków Europejskich  rozpoczął się od wizyty uczniów z Hiszpanii i Szwecji w naszej szkole. Szkołę udekorowaliśmy balonami i proporczykami z flagami wielu krajów europejskich. W różnych miejscach pojawiły się słowa hiszpańskie i baskijskie takie jak „dzień dobry”,  „ dziękuję”, a w klasach charakterystyczne symbole krajów, które wcześniej zostały wylosowane przez uczniów.

14 października 2019 r.

W związku z obchodami Dnia Edukacji Narodowej obowiązuje jutro strój galowy.

Wymiana Polska-Hiszpania 2019

08 października 2019 r.

W dniach 24.09 - 01.10.2019 uczniowie klas III SLO gościli w Polsce swoich przyjaciół z Barakaldo, miasteczka położonego w Kraju Basków. Była to rewizyta; nasze pierwsze spotkanie miało miejsce na przełomie maja i czerwca tego...

SEZON TEATRALNY ROZPOCZĘTY

27 września 2019 r.

26 września 2019 r. mieliśmy okazję obejrzeć musical "Hairspray"na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni.

Tym spektaklem teatr zainaugurował nowy sezon, a my - nasze teatralne peregrynacje.

Egzamin maturalny! WAŻNE!

24 września 2019 r.

Informujemy, że do 30 września 2019 r. należy dostarczyć do szkoły zaświadczenia o stanie zdrowia oraz opinie z poradni psychologiczno-pedagogicznych w celu przyznania dostosowań do egzaminu maturalnego.

Jeśli szkoła posiada już wyżej wymienione dokumenty nie ma potrzeby przynosić ich po raz kolejny.

12       »       [2]