Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

17 czerwca 2019 r.

Serdecznie zapraszamy uczniów wszystkich klas wraz z rodzicami na uroczyste zakończenie Roku Szkolnego, które rozpocznie się podniosłą Mszą Świętą w środę o godzinie 9:00.

Po Mszy Świętej ...

Najlepsi w Polsce!!!

05 czerwca 2019 r.

Mateusz Klebba i Nicola Lezner zajęli I miejsce w Polsce w kategorii prac zespołowych w  Ogólnopolskim Konkursie Krajoznawczym "Poznajemy Ojcowiznę". Nagrodę zdobyli za: Mateusz napisanie , Nicola wykonanie ilustracji do pracy  krajoznawczej "Pszczoła to dar boży rzecz o pszczelarstwie ludowym na Kaszubach".

Wymiana Polska-Hiszpania Dzień V i VI

03 czerwca 2019 r.

Wymiana Polska - Hiszpania Dzień V i VI

V dnia wyruszyliśmy odwiedzić piękne i malownicze San Sebastian. Spędziliśmy wspaniale czas i wykorzystaliśmy piękną pogodę, udając się na kilka godzin na plażę. Następnie spróbowaliśmy pinxos i dalej zwiedzaliśmy miasto integrując się z kolegami i koleżankami z Hiszpanii.

Wymiana Polska-Hiszpania

02 czerwca 2019 r.

Dzień III naszej wymiany (30.05.2019r) to czas pełen wrażeń i zwiedzania. Tego dnia wybraliśmy się na całodzienną wyprawę, rozpoczęliśmy od wspięcia się na samą górę aby obejrzeć San Juan de Gaztelugatxe. Widzieliśmy również plażę na której kręcono fragmenty "Gry o Tron".

Sukces fotograficzny

14 maja 2019 r.

W kwietniu odbyła się uroczysta Gala XII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. „Z obiektywem dookoła świata”.
Udział w niej wzięły dwie nasze uczennice: Agnieszka Figlon - laureatka II miejsca oraz  Marta Neumann - laureatka III miejsca.

Gratulujemy dziewczynom i opiekunowi Pani Iwonie Skrzoskiej-Dziewiałtowicz !!!

12       »       [2]