Konkurs matematyczny KANGUR

26 marca 2019 r.

Jutro na drugiej godzinie lekcyjnej odbędzie się konkurs matematyczny KANGUR. Przydział sal zostanie ogłoszony na słówku!

Masz mało czasu trzeba dać świadectwo – obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

09 marca 2019 r.

W naszej szkole przywiązujemy dużą wagę do kształtowania postaw patriotycznych. Okazją do tego są obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. 1 marca 2019 r. nasze poczty sztandarowe wzięły udział w miejskich obchodach tego święta - w uroczystej mszy św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Podczas porannego Słówka modliliśmy się za tych, który oddali swoje życie za wolną i niepodległą Polskę, a 4 marca 2019 r. wzięliśmy udział w uroczystej Akademii przygotowanej przez uczniów klas V, VII i VIII SSP, III SG oraz naszych licealistów pod kierunkiem p. M. Kapuścińskiej.

Dzień Otwartych Drzwi w Szkołach Salezjańskich w Rumi

09 marca 2019 r.

2 marca 2019 r. odbył się u nas kolejny Dzień Otwartych Drzwi. W nasze podwoje zaprosiliśmy uczniów i ich Rodziców zainteresowanych nauką w szkole salezjańskiej. Obecni otrzymali pakiet informacyjny o szkole, mogli spotkać się z Ks.Dyrektorem Stefanem Makurackim, a także zajrzeć do sal lekcyjnych. Po zwiedzaniu na naszych gości czekały w kawiarence panie D. Kruszyńska, H. Woźniak i A. Zorn, u których można było zakupić ciasta przygotowane wcześniej przez naszych uczniów oraz wypić kawę czy herbatę.

Sukces chemiczny Oliwii Bednarskiej!!!

03 marca 2019 r.

Z radością informujemy, że uczennica kl. 1a Oliwia Bednarska zakwalifikowała się do finału XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego pt. "WYGRAJ INDEKS" organizowanego przez Politechnikę Gdańską.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w finale konkursu.

Dzień Otwarty

12 lutego 2019 r.