21 czerwca 2018 r.

Jutro długo wyczekiwane zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji:)
O 9:00 w dolnym kościele spotykają się licealiści wraz z wychowawcami.
Następnie o 10:00 czeka nas wspólna msza św. w górnym kościele (SSP, SG, SLO), po której licealiści przejdą do sal lekcyjnych, zaś pozostali uczniowie zejdą do dolnego kościoła na uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Na koniec uczniowie Szkoły Podstawowej (i klasy 2 SG) udadzą się do swoich sal na rozdanie świadectw.
Do zobaczenia! :)

Dzień Sportu

20 czerwca 2018 r.

Już jutro w godzinach 9:00-12:00 odbędzie się Dzień Sportu w naszej szkole.

Harmonogram:
9:00-12:00 turniej piłkarski,
10:00 mecz siatkówki nauczyciele vs uczniowie

Wyjście do kina

19 czerwca 2018 r.

W związku z jutrzejszym wyjściem do kina prosimy o punktualne stawienie się na miejscu zbiórki:

SSP i SG - 9:45 w szkole z wyznaczonymi nauczycielami
SLO - 10:15 w Multikinie w Galerii Rumia

Do zobaczenia!

Grand Prix dla Najlepszych w Polsce

15 czerwca 2018 r.

Nicola Lezner, Mateusz Klebba i Jakub Grubba swoją pracą pt : "Kaszubska sztuka belki i żagla.." zdobyli Grand Prix w XXV Jubileuszowym Ogólnopolskim Konkursie Krajoznawczym Poznajemy Ojcowiznę.

Hiszpański w Stacji Kultura

11 czerwca 2018 r.

Kilkoro uczniów klas drugich licealnych, jak i naszych absolwentów, bierze udział w zajęciach z języka hiszpańskiego prowadzonych przez Dario, rodowitego Hiszpana będącego na wolontariacie w Stacja Kultura. Lekcje, które polegają głównie na mówieniu, bardzo podobają się wszystkim uczestnikom.

1234567       »       [237]