Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Rumi

Rada Samorządu

W roku szkolnym 2020/2021 skład Rady Samorządu Uczniowskiego jest następujący:
 

Przewodniczący: Marcin Neumann
Zastępca: Aleksandra Schark
Skarbnik: Szymon Łukasik
Protokolant: Weronika Cwynar

Członkowie:
Dominika Ebel-Kuźmiak
Agnieszka Aleksiejew
Nikola Taraszkiewicz
Weronika Cwynar
Aleksandra Schark
Michał Cegielski
Natalia Rochoń
Wiktor Linowiecki
Krzysztof Małkowski
Alan Węglikowski
Maja Lewandowska                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Grupa radiowezła:
Konrad Rodhe
Mateusz Plichta

Opiekunem Rady Samorządu Uczniowskiego jest mgr Justyna Polniak

 


Ostatnia modyfikacja: 2020-11-16 12:35:56 (Izabela Rydzewska)